تغییر نام فروشگاه در دستگاه پوز: راهنمای جامع

یکی از مهمترین مراحل پس از خرید دستگاه پوز دست دوم تغییر نام آن می باشد . بسیاری از دستگاه های پوز پس از نقل و انتقال به مشغال دیگری منتقل میشوند که همین موضوع سبب می شود که پس از چاپ رسید نام فروشگاه قبلی روی آن ثبت شده باشد. از همین جهت ، این مقاله برای راهنمایی شما عزیزان در خصوص تغییر نام فروشگاه در دستگاه پوز نوشته شده است. با ما همراه باشید.

مراحل تغییر نام کارتخوان

1. ارسال تصویر از رسید فعلی

در این مرحله، یک تصویر با کیفیت از رسید فعلی دستگاه ارسال می‌شود. این تصویر باید نام فروشگاه قبلی را به وضوح نشان دهد. همچنین، خریدار باید نام جدید فروشگاه خود را برای پشتیبان ارسال کند.

2. تغییر در سامانه پرداخت

پشتیبان در این مرحله اطلاعات دریافتی از شما را در سامانه پرداخت وارد می‌کند. این شامل عکس رسید فعلی و نام جدید فروشگاه می‌شود. پشتیبان تا تایید اطلاعات منتظر تأیید باقی می‌ماند.

3. راه اندازی مجدد دستگاه

در این مرحله، پشتیبان دستگاه را مجدداً راه‌اندازی می‌کند. پس از دریافت تأییدیه تغییر مالکیت از سامانه پرداخت، دستگاه را مجدداً راه‌اندازی کرده و با انجام تراکنش و چاپ رسید، نام جدید فروشگاه را مشاهده خواهید کرد.

4. تنظیمات دستگاه کارتخوان

پس از راه‌اندازی مجدد دستگاه، تمامی تنظیمات دستگاه توسط پشتیبان اعمال خواهد شد.

سایر تغییرات در دستگاه کارتخوان

تمامی اطلاعات مانند شماره موبایل، شماره حساب و اطلاعات بانکی باید جایگزین مشخصات پذیرنده قبلی شوند. در هنگام خرید دستگاه کارتخوان، از خدمات پشتیبانی فروشنده اطمینان حاصل کنید تا تمامی مراحل به سرعت انجام شود.

تیم پشتیبانی خدمات کارتخوان آریا 24 همراه شما در تمامی مراحل از خرید تا انتقال مالکیت و تغییر نام فروشگاه در دستگاه پوز می‌باشد. ما به شما مشاوره رایگان در خصوص خرید، انتقال مالکیت دستگاه پوز ، تغییر نام فروشگاه و سایر خدمات ارائه می‌دهیم.

برای خرید دستگاه پوز می توانید با کارشناسان ما در مجموعه آریا 24 در تماس باشید تا بهترین خدمات را تجربه کنید.

برخی از دستگاه های کارتخوان مجموعه آریا 24 به صورت زیر می باشند :

کارتخوان t3

pax q80

کارتخوان af70

کارتخوان d210

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *