چطور یک دستگاه پوز مناسب انتخاب کنیم؟

انتخاب دستگاه پوز (POS) مناسب برای کسب و کار خود ممکن است کاری سخت و پیچیده به نظر برسد، اما با توجه به چندین عامل مهم می توان این فرآیند را ساده تر کرد. در زیر به برخی از عوامل مهمی که باید در نظر گرفته شوند توجه شده است:

  1. نوع کسب و کار: نوع کسب و کار شما می تواند تعیین کننده نوع دستگاه پوزی باشد که نیاز دارید. برای مثال، اگر شما یک رستوران دارید، بهتر است یک دستگاه پوز با ویژگی هایی مانند قابلیت پرداخت تقسیط، نمایش منوی غذا و انتخاب اندازه پرداخت را داشته باشید.
  2. حجم فروش: حجم فروش شما نیز می تواند تعیین کننده دستگاه پوز مناسب باشد. اگر شما با حجم فروش بالا روبرو هستید، بهتر است دستگاه پوزی را انتخاب کنید که توانایی پردازش تراکنش های بالا را داشته باشد.
  3. هزینه: هزینه همیشه یکی از مهم ترین عوامل در هر کسب و کار است. برای انتخاب یک دستگاه پوز، باید هزینه را با ویژگی های دستگاه مقایسه کرد تا بتوانید دستگاهی را که بهترین ارزش را دارد را انتخاب کنید.
  4. تکنولوژی: تکنولوژی موجود در دستگاه پوز نیز باید مورد توجه قرار گیرد. برخی از دستگاه های پوز از تکنولوژی NFC برای پرداخت با تلفن همراه پشتیبانی می کنند، در حالی که برخی دیگر از کارت های هوشمند و بانکی پشتیبانی می کنند.

برای انتخاب یک دستگاه پوز مناسب ، همه موارد بالا باید به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرند تا بهترین انتخاب انجام شود .

تاثیر نوع کسب و کار در انتخاب دستگاه پوز مناسب

نوع کسب و کار بسیاری از عوامل مهمی است که در خرید دستگاه پوز مناسب تاثیر می‌گذارد. در ادامه، به برخی از نوع کسب و کارهای مختلف و تاثیر آنها در انتخاب دستگاه پوز مناسب پرداخته خواهد شد:

  1. فروشگاه ها: در فروشگاه‌ها معمولاً نیاز به دستگاه پوزی با قابلیت اتصال به اینترنت، قابلیت پرداخت با کارت‌های بانکی، قابلیت چاپ رسید و داشتن صفحه نمایش لمسی بزرگ و با کیفیت است. همچنین، در صورتی که فروشگاه با محصولات متنوعی سرویس دهنده باشد، دستگاه پوز باید بتواند با بیشترین تعداد شبکه‌های بانکی و شرکت‌های پرداخت ارتباط برقرار کند.
  2. رستوران‌ها: در رستوران‌ها، دستگاه پوز باید قابلیت پذیرش پرداخت از طریق کارت‌های بانکی و پرداخت الکترونیکی را داشته باشد. همچنین، اگر رستوران بزرگ و با سفارشات پیچیده است، دستگاه پوز باید قابلیت پرداخت جزئیات سفارشات را داشته باشد. یکی از بهترین دستگاه های کارتخوان برای این صنف ، دستگاه کارتخوان اندرویدی است .
  3. تاکسی‌ها: در صنعت تاکسی، دستگاه پوز باید بسیار سریع و دارای قابلیت اتصال به اینترنت باشد تا بتواند پرداخت سریعی از مسافران دریافت کند. همچنین، دستگاه پوز باید دارای باتری با ظرفیت بالا و قابلیت شارژ سریع باشد. دستگاه پوز سیار با باطری بسیاری قوی سرعت تراکنش بسیار بالا نیز توسط آریا کارگو به شما عزیزان ارائه می شود.

اگر قصد دارید که بهترین دستگاه کارتخوان را با کمترین هزینه تهیه کنید ، فقط کافیست با شماره های آریا 24 در تماس باشید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *