۷۶ هزار و ۶۴۰ دستگاه هوشمند در نانوایی‌های کشور نصب شد

گامی به سوی نانوایی‌های هوشمند کشور

مدیر طرح هوشمندسازی کارتخوان‌های نانوایی‌های کشور با اعلام اخبار خوب، اعلام کرد: تاکنون ۷۶ هزار و ۶۴۰ دستگاه هوشمند در نانوایی‌های کشور نصب شده است.

نانوایی‌ها و هوشمندسازی

کوروش نجم آبادی، عضو کمیته آرد و نان استان کهگیلویه و بویراحمد، اطلاعات بیشتری ارائه کرد. وی بیان کرد: این ۷۶ هزار و ۶۴۰ دستگاه هوشمند در نانوایی‌ها نصب شده‌اند و برخی از آن‌ها از طریق خط تلفن با پشتیبانی مستقیم ارتباط برقرار می‌کنند.

اجرای طرح در دولت سیزدهم

نجم آبادی اظهار داشت: اجرای طرح نصب دستگاه کارت خوان و فروش هوشمند نان در انواع نانوایی‌های کشور در دولت سیزدهم به انجام رسیده است. این طرح یک گام مهم در راستای توزیع عادلانه یارانه‌ها و جلوگیری از قاچاق و فروش آرد خارج از شبکه است.

پرداخت الکترونیکی در نانوایی‌ها

نجم آبادی با تأکید بر اینکه خرید نان در نانوایی‌ها حتماً باید با کارت‌های بانکی انجام شود، افزود: نانوایی‌ها دیگر نمی‌توانند از مشتری‌ها پول نقد دریافت کنند.

رصد دقیق فروش

وی ادامه داد: هر نانوا به میزان فروش خود از دولت یارانه دریافت خواهد کرد. دستگاه کارتخوان با نرم‌افزار اندرویدی خود، میزان دقیق فروش نان و حتی نوع نان در نانوایی را ثبت و رصد می‌کند.

ارتقاء کیفیت نان

مدیر طرح هوشمندسازی کارتخوان‌های نانوایی‌های کشور تصریح کرد: این طرح نقش مهمی در ارتقاء کیفیت نان در نانوایی‌ها دارد. از این پس، با نصب دستگاه کارتخوان، تمامی نانوایی‌ها رصد می‌شوند و براساس میزان پخت نان، یارانه دریافت می‌کنند.

برای خرید دستگاه کارتخوان با آریا 24 در تماس باشید

دستگاه پوز پکس s910

دستگاه پکس اس80

دستگاه پوز پکس s58

دستگاه پوز پکس سیار d210

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *