نحوه تعویض باطری و کاغذ دستگاه کارتخوان

نحوه تعویض باطری دستگاه پوز سیار بسته به مدل دستگاه و تولید کننده آن ممکن است متفاوت باشد. اما در کل، برای تعویض باطری دستگاه پوز سیار، مراحل زیر را می‌توانید دنبال کنید:

 1. قبل از هر کاری، دستگاه را خاموش کنید و آن را از برق وصل کنید.
 2. باز کنید قسمت باطری دستگاه را. این کار معمولا با یک دکمه یا دو دکمه در قسمت پشت یا پایین دستگاه انجام می‌شود.
 3. باطری قدیمی را از دستگاه جدا کنید. برای این کار معمولاً باید قفل‌های موجود در دستگاه را باز کنید و بازوهای فلزی را که بطور مستقیم با باطری در ارتباط هستند را جدا کنید.
 4. باطری جدید را در محفظه باطری قرار دهید. اگر قفل‌هایی برای بستن محفظه وجود دارد، آن‌ها را بسته و باطری را در محفظه قرار دهید.
 5. بازوهای فلزی را دوباره به باطری متصل کنید و قفل‌های محفظه باطری را ببندید.
 6. دستگاه را روشن کنید و مطمئن شوید که باطری به درستی نصب شده است.

در زیر تصویری از نحوه تعویض باطری دستگاه پوز سیار به عنوان مثال آورده شده است:

یکی از خطاهای رایج دستگاه کارتخوان ، اتمام کاغذ چاپ می باشد . برای تعویض کاغذ دستگاه کارتخوان، مراحل زیر را می‌توانید دنبال کنید:

 1. ابتدا دستگاه را خاموش کنید و سپس پوشش کاغذ را باز کنید. این پوشش معمولاً در قسمت بالای دستگاه یا در پشت دستگاه قرار دارد.
 2. کاغذ قدیمی را با دقت جدا کنید. برای این کار، باید پایان کاغذ را در دستگاه بگذارید و سپس کاغذ را به آرامی بکشید تا از دستگاه جدا شود.
 3. کاغذ جدید را به دستگاه وارد کنید. برای این کار، باید پایان کاغذ جدید را در دستگاه قرار داده و سپس کاغذ را به آرامی تا جایی که برای آن آرمانی وجود دارد بکشید.
 4. پوشش کاغذ را ببندید. بعضی از دستگاه‌های کارتخوان دکمه‌ای برای بستن پوشش کاغذ دارند. در صورتی که دستگاه شما دکمه بستن ندارد، پوشش را به آرامی به سمت پایین فشار داده تا بسته شود.
 5. دستگاه را روشن کنید و تست کنید که کاغذ به درستی نصب شده است. بهتر است ابتدا یک تست چاپ انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که همه چیز به درستی عمل کرده است.

در نهایت، توصیه می‌شود همیشه یک کاغذ اضافی در دسترس داشته باشید تا در صورتی که کاغذ در حین کار به پایان برسد، بتوانید آن را به سرعت تعویض کنید

برای تهیه بهترین دستگاه پوز ، فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید و با کمترین هزینه اقدام به ثبت سفارش خرید پوز نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *