ارائه ۹ هزار کارت پرداخت الکترونیک شهروندی در ساوه: راحتی و سرعت در خدمت شهروندان

گام مهم در سیستم حمل و نقل شهری

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه اعلام کرد؛ در ۶ ماهه اول سال جاری، ۹ هزار کارت پرداخت الکترونیک شهروندی به شهروندان ساوجی ارائه شده است.

با توجه به فراهم شدن امکان پرداخت الکترونیکی هزینه کرایه اتوبوس‌های شهری از نیمه دوم سال گذشته و نصب دستگاه‌های کارتخوان در این اتوبوس‌ها، ارائه کارت پرداخت الکترونیک شهروندی به عنوان یک گام مهم در بهبود سیستم حمل و نقل شهری ساوه مطرح شده است.

مزایای سرعت و سهولت در پرداخت

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه، علی اصغر آرمیده، بیان کرد: ارائه کارت‌های شهروندی به دلیل سرعت و سهولت در پرداخت الکترونیک، توجه بسیاری از شهروندان را به خود جلب کرده است. تعداد زیادی از این کارت‌ها، در نیمه دوم سال گذشته و ادامه داده شده است، که این نشان از استقبال مثبت شهروندان از این سیستم است.

بهره‌مندی از تکنولوژی در سیستم حمل و نقل

آرمیده اظهار داشت: تسریع در پرداخت هزینه اتوبوس و جلوگیری از اتلاف وقت مسافران شهری، نظارت بهتر بر درآمد حاصل از حمل و نقل عمومی، ارزیابی میزان تقاضا و مدیریت عرضه، همگام با ارتقاء خدمات به شهروندان و کاهش معضلات بهداشتی ناشی از رد و بدل پول نقد، از جمله مزایای مهم استفاده از کارت الکترونیک شهروندی است.

راهنمای تهیه کارت

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه افزود: شهروندان می‌توانند برای تهیه کارت پرداخت الکترونیک شهروندی به باجه جنب پارک سوار میدان امام خمینی (ره) مراجعه کنند. این اقدام نه تنها به سهولت در پرداخت کمک می‌کند بلکه موجب بهره‌وری بیشتر از سیستم حمل و نقل شهری می‌شود.

برای خرید دستگاه کارتخوان با آریا 24 در تماس باشید

دستگاه پوز پکس s910

دستگاه پکس اس80

دستگاه پوز پکس s58

دستگاه پوز پکس سیار d210

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *