بررسی مسائل اقتصادی صنفی ایران: پیشنهاد برای تشکیل بانک اصناف

اتاق اصناف ایران: پیشنهادات جدید برای حل مسائل اقتصادی صنفی

در گزارش جدید از اجلاس هشتمین دوره هیئت نمایندگان اتاق اصناف ایران، رئیس این اتاق از ارسال نامه به رئیس جمهوری درخصوص دریافت کارمزد از تراکنش‌های کارتخوان‌ها خبر داده است. این نامه حاوی پیشنهاد تشکیل بانک اصناف برای جمع‌آوری سود از تراکنش‌ها به منظور تأمین هزینه‌های صنفی می‌باشد.

بودجه ۱۴۰۲ اتاق اصناف ایران: تصویب با رأی الکترونیک

در جلسه سوم اجلاس هشتمین دوره هیئت نمایندگان اتاق اصناف ایران، بودجه ۱۴۰۲ با رأی الکترونیک تصویب شد. این بودجه که دو برابر بودجه ۱۴۰۱ برای هزینه‌های شش ماهه نخست سال ۱۴۰۲ مصوب شده بود، تأکید بر تأمین مالی برای حل مشکلات صنفی داشته و باعث افزایش هماهنگی در برخورد با مشکلات استانی می‌گردد.

مسائل استانی و نتایج سفرهای استانی اتاق اصناف ایران

حسین طاهرمحمدی، رئیس اتاق اصناف ایران، در اجلاس اخیر درباره نتایج سفرهای استانی گزارش داد. او تأکید کرد که هرچند برخی مشکلات عمومی در تمامی استان‌ها یکسان است، اما مسائل و ظرفیت‌های خاص نیز وجود دارد که در بازدیدهای میدانی به‌وضوح مشخص می‌شوند.

هم اندیشی با نمایندگان مجلس: تاکید بر اهمیت جلسات مشترک

طاهرمحمدی با بیان اینکه جلسات هم‌اندیشی با نمایندگان مجلس در استان‌ها اقدام مؤثری برای حل مشکلات صنفی است، تصریح کرد: این جلسات به‌ویژه با حضور هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران می‌تواند مسائل را با دقت بیشتری مورد بررسی قرار دهد و فرصت کافی برای اظهار نظرات صاحبان مشاغل فراهم کند.

پیشنهادات برای برنامه هفتم توسعه: ارتقاء همکاری با مجلس

در خصوص برنامه هفتم توسعه، طاهرمحمدی اظهار کرد: با ارائه پیشنهادات به کمیسیون تلفیق برنامه هفتم، به دنبال تدوین برنامه‌های جامع و تأمین منابع برای حل مشکلات صنفی در سطح ملی هستیم. او از تأسیس کارگروه‌های ملی برای هر شغل با هدف احصاء مشکلات و ظرفیت‌ها و ارائه پیشنهادات مؤثر برای حل مشکلات مورد بررسی خبر داد.

توجه به قوانین مالیاتی و سامانه نوین اصناف

در راستای بهبود وضعیت صنفی، اتاق اصناف ایران قصد دارد به زودی تفاهم‌نامه آموزش قوانین مالیاتی را با سازمان امور مالیاتی به امضا برساند. همچنین مشکلات مرتبط با سامانه نوین اصناف در جلسات با نمایندگان مجلس بررسی شده و پیشنهادات برای بهبود آن‌ها ارائه شده است.

آریا 24 بهترین و تخصصی ترین مرجع فروش دستگاه های کارتخوان بانکی

برای خرید دستگاه پوز فقط کافیست با کارشناسان آریا 24 در تماس باشید.

نیولند me31

کارتخوان af70

دستگاه کارتخوان d230

کارتخوان 7210

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *