برخورد با فرار مالیاتی پزشکان در بهارستان: ابطال پروانه سه پزشک بی‌کارت‌خوان

فرار مالیاتی پزشکان: اقدامات جدید اداره امور مالیاتی بهارستان

رئیس اداره امور مالیاتی بهارستان اعلام کرد که پروانه سه پزشک بدون کارت‌خوان در نسیم شهر و گلستان ابطال شده و از مردم خواسته شده است فعالیت‌های فرار مالیاتی پزشکان را گزارش دهند.

برخورد با فرار مالیاتی: بیان جزئیات تدابیر گرفته شده

علی قبادی، رئیس اداره امور مالیاتی بهارستان، در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد که به‌صورت جدی با پزشکان دارای فرار مالیاتی برخورد شده و سه پزشک در مناطق مختلف ابطال پروانه شده‌اند. این اقدام به دنبال گزارش‌های مردمی در خصوص فعالیت‌های مشکوک این پزشکان صورت گرفته است.

تذکرات و ابطال پروانه: مسیر گام به گام

قبادی جزئیات بیشتر را شرح داده و گفته است: این سه پزشک با اظهار ادعاهایی نظیر «کارت‌خوان نداریم» یا «کارت‌خوان خراب است» از مراجعه‌کنندگان خود مبالغ نقدی یا انتقال وجه به حساب‌های کارت به کارت می‌پرداخت کرده‌اند. پس از بررسی مورد به مراجع قانونی ارجاع داده شده و پروانه آن‌ها به‌خاطر فرار مالیاتی ابطال گردیده است.

حمایت مردم از برخورد با فرار مالیاتی

رئیس اداره امور مالیاتی بهارستان از شهروندان خواسته است تا با ادامه ارسال گزارش‌های خود به درگاه ملی مالیات به نشانی intamedia.ir در بخش “سوت زنی”، در برخورد با پزشکان دارای فرار مالیاتی همکاری کنند. همچنین اعلام کرد که از مبلغ مالیات قطعی وصول شده تا یک درصد به‌عنوان پاداش برای گزارش‌دهندگان تعیین خواهد شد.

سامانه ۱۵۲۶: راهی برای شکایات و پیشنهادهای مالیاتی

قبادی با اشاره به سامانه ۱۵۲۶، مرکز ارتباط مردمی سازمان امور مالیاتی کشور، تأکید کرد که مردم می‌توانند از طریق این سامانه شکایات، پیشنهادها و سوالات مالیاتی خود را مطرح کنند. این سامانه از طریق ارتباط مستقیم با سازمان مالیاتی به رسیدگی به این امور می‌پردازد.

آریا 24 بهترین و تخصصی ترین مرجع فروش دستگاه های کارتخوان بانکی

برای خرید دستگاه پوز فقط کافیست با کارشناسان آریا 24 در تماس باشید.

نیولند me31

کارتخوان af70

دستگاه کارتخوان d230

کارتخوان 7210

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *