استفاده از دستگاه کارتخوان برای فروش مواد مخدر در شاهرود

شناسایی مخفیگاه و دستگیری فروشنده مواد مخدر توسط پلیس کلانتری ۱۲ بسیج شاهرود

در راستای تحقق امنیت محله و مقابله با سوداگران مرگ، ماموران پلیس کلانتری ۱۲ بسیج شاهرود با انجام اقدامات اطلاعاتی حرفه‌ای، مخفیگاه یک فروشنده مواد مخدر را شناسایی کردند و با هماهنگی دادگاه، در یک عملیات موفق، او را دستگیر کردند.

دستگاه کارتخوان: ابزاری برای فروش مواد مخدر

رئیس پلیس راه شهرستان شاهرود، علیرضا شائینی، به خبرگزاری فارس اعلام کرد: “این فروشنده مواد مخدر از دستگاه کارتخوان برای انجام تراکنش‌های مخدر استفاده می‌کرد.” این دستگاه، به او امکان می‌داد تراکنش‌های میلیونی را با پوشش تره بار انجام دهد.

عملیات هماهنگ: ادغام دادگاه و پلیس

شائینی اظهار کرد: “ماموران با استفاده از اطلاعات به‌دست آمده و در یک عملیات هماهنگ با دادگاه، فروشنده را با موفقیت دستگیر کردند.” این هماهنگی قضایی امکان تسریع در اجرای عملیات را فراهم کرد و منجر به دستگیری سریع و موثر فرد متخلف شد.

مشخصات متهم: فعالیت‌های مخفیانه و سابقه کیفری

به گفته رئیس پلیس راه شاهرود، متهم جوانی ۲۴ ساله بود و دارای سوابق کیفری بود. او با استفاده از دستگاه کارتخوان، تراکنش‌های مخدر خود را در پوشش تره بار انجام می‌داد. در بازرسی انبار متعلق به این فرد، مقادیری از مواد مخدر، مشابه تریاک، کشف شد.

تسلیم به مراجع قضایی: اجرای مراحل قانونی

در پایان، فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود تاکید کرد: “متهم پس از به اتمام رسیدن مراحل قانونی، به مراجع قضایی تحویل داده شد.” این دستگیری نشان‌دهنده پیگیری قاطع نیروهای انتظامی در راستای ایجاد امنیت محله و مقابله با جرم ارتکاب شده است.

با اقدامات موثر پلیس و هماهنگی با دادگاه، تهدیدات مواد مخدر در شهرستان شاهرود به یک مرحله کلانتری دیگر منتقل شده و امنیت محله بهبود یافته است.

برای خرید کارتخوان فقط کافیست با آریا 24 در تماس باشید . با کمترین هزینه بهترین خدمات را دریافت خواهید نمود.

مشخصات کارتخوان نیولند me31

دستگاه کارتخوان d230

خاموش كردن دستگاه كارت خوان ingenico 3500

قیمت دستگاه کارتخوان newland sp830

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *